layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Uczniowie szyją maseczki na zajęciach on line

200406 maseczkix160 1Do akcji szycia maseczek ochronnych włączyli się uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Dzięki współpracy z Hufcem ZHP Nowy Dwór Mazowiecki maseczki będą atestowane i użytkowane w szpitalach.

Czytaj więcej...

Targi Home & Garden ZMIANA TERMINU

rzeszow homeIII edycja Targów Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN oraz III edycja Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO z uwagi na sytuację związaną z koronowirusem targi odbędą się w dniach 4 - 5 lipca br.

Czytaj więcej...

28 Finał WOŚP "Wiatr w żagle"

rzeszow wosp28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Jego celem będzie zakup specjalnych sprzętów dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W tym roku na Podkarpaciu powstało 46 sztabów WOŚP - we wszystkich największych miastach jak Rzeszów, Stalowa Wola, Mielec, Krosno, Sanok, Tarnobrzeg czy Przemyśl, ale też w małych a czasem bardzo małych miejscowościach jak Równe, Stobierna, Skopanie czy Wara.

Czytaj więcej...

Orszaki Trzech Króli przejdą przez Podkarpackie

 01 orszak6 stycznia 2020 roku, pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają”, Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami ponad 850 miejscowości w Polsce i 18 poza jej granicami.

Czytaj więcej...

Leski Jarmark Bożonarodzeniowy

lesko jarmarkBurmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 21, 22 i 23 grudnia na Małym Rynku (Plac Pułaskiego - obok cukierni Szelca).

Czytaj więcej...

Jarosławski Jarmark Bożonarodzeniowy

jaroslaw jarmark1Od 19 do 22 grudnia jarosławski rynek już po raz piąty stanie się tłem dla Jarmarku Bożonarodzeniowego. W centrum miasta przez cztery dni zagości szczególna, świąteczna atmosfera, na straganach pojawią się smaczne produkty regionalne, ozdoby choinkowe, rękodzieło artystyczne – wszystko, co może ubogacić wigilijny stół lub stać się oryginalnym podarkiem dla najbliższych.

Czytaj więcej...

Mikołaj ląduje w Podkarpackim – odlotowe Mikołajki na lotnisku!

191202 mikolaj lotniskoW niedzielę, 8 grudnia na lotnisku w Jasionce wyląduje Św. Mikołaj. Tego dnia organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla najmłodszych, które rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do godz. 17:00. Gościem specjalnym „Odlotowych Mikołajków” będzie Krystian Herba. Imprezę poprowadzą: Marek Rusinek oraz Kasia Szewerniak.

Czytaj więcej...

Mikołaje na lotnisku w Krośnie

191118 krosno mikolajeKROSNO. MIKOŁAJE NA LOTNISKU. Mikołaj wręczy dzieciom prezenty.

Czytaj więcej...

 

 szczepimysie long

7.12 banerek 728x90NOWY

 

 

rzeszow airport 460

 

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc